شرکت پیمانکاری ققنوس اطلس

روان کننده های طناب سیمی

روان کننده های طناب سیمی
روان کننده های طناب سیمی

متخصصان ساخت و ساز و روان کننده های طناب سیمی

طیف وسیعی از روان کننده های طناب سیم ClareGuard با در نظر گرفتن محافظت کامل از طناب توسعه داده شده است. این مجموعه شامل چندین محصول ساخت (اولیه) و رشته ای است که از روز اول تولید، از طریق ذخیره سازی و استفاده، سطح بالایی از محافظت طولانی را ارائه می دهد و بهترین فرصت را برای عمر طولانی به طناب شما می دهد. محدوده همچنین نیاز به تعویض را کاهش می دهد و فواصل سرویس را افزایش می دهد. هنگامی که نیاز به سرویس است، روان کننده های پانسمان (ثانویه) کاملا سازگار ما برای افزایش حفاظت و افزایش عمر طناب شما وجود دارد. در حالی که روان کننده های غیر خطرناک، غیر سمی و مطابق با VGP (مجوز عمومی کشتی) ما به معنای عدم نیاز به کاهش عملکرد برای ایمنی اپراتور یا استفاده در مکان های حساس به محیط زیست است.


ساخت روان کننده ها (اولیه)


طناب سیمی از سیم های جداگانه ای تشکیل شده است که به هم پیچیده شده اند و به صورت مارپیچ در اطراف یک هسته مرکزی قرار گرفته اند. انعطاف پذیری و استحکام طناب با کیفیت و انتخاب مواد، اندازه سیم و الگوی پیچش تعیین می شود. به عنوان مثال، رشته‌های ساخته شده از سیم‌های با قطر بزرگ‌تر در برابر سایش مقاوم‌تر هستند، در حالی که رشته‌های ساخته شده از سیم‌های با قطر کوچک‌تر انعطاف‌پذیرتر هستند و مانور دادن آنها آسان‌تر است. ساخت ذاتی و استفاده از طناب های سیمی آنها را در معرض سایش داخلی و خارجی قرار می دهد در حالی که عوامل محیطی می توانند حالت شکست را تسریع کنند. معرفی یک روان کننده ساختمانی با عملکرد بالا می تواند عمر طناب را طولانی تر کند، طناب را در برابر آسیب ناشی از بارهای ضربه ای، خستگی مفرط و ساییدگی خارجی محافظت کند و در عین حال مانع موثری برای جلوگیری از آسیب رساندن آلاینده ها و عناصر خورنده به طناب شود. محدوده روان کننده ساخت ClareGuard به طور خاص برای تسهیل چندین روش کاربردی و در عین حال محافظت طولانی مدت پس از فرآیند ساخت فرموله شده است. همچنین فرمول های غیر خطرناک و سازگار با محیط زیست را برای نیازهای مختلف کاربر نهایی در خود جای داده است.

شده است. همچنین فرمول های غیر خطرناک و سازگار با محیط زیست را برای نیازهای مختلف کاربر نهایی در خود جای داده است.
مروری بر محصولات
محصول کاربرد محدوده دما سازگار با VGP روش های کاربردی اولیه  
ClareGuard RB
ساخت روان کننده
-25 ° C تا 120 ° C
نه
اپلیکاتور فشار بالا
 
ClareGuard RB-Bio
روان کننده بسازید
-20 ° C تا 120 ° C
بله
اپلیکاتور فشار بالا
 
ClareGuard HMX
ساخت روان کننده
-20 ° C تا 80 ° C
بله
تجهیزات ذوب داغ
 

روان کننده های پانسمان (ثانویه)

طناب های سیم به طور گسترده در بسیاری از بخش ها استفاده می شود، در معرض عوامل خارجی متعدد و شرایط محیطی متفاوت است. در حالی که استفاده از یک روان کننده ساخت (اولیه) با عملکرد بالا عمر طناب شما را به حداکثر می رساند، هر چند وقت یکبار این سطح حفاظت باید دوباره پر شود. یک برنامه بازرسی و نگهداری طناب مناسب باید ایجاد شود تا عمر طناب را طولانی تر کند و از خرابی فاجعه آمیز جلوگیری کند و در عین حال درک کند که بیشتر آسیب طناب از داخل رخ می دهد. محدوده پانسمان ClareGuard به گونه ای طراحی شده است که چندین روش کاربردی را برای هر احتمالی ارائه دهد و در طیف گسترده ای از شرایط محافظت کند. فرمولاسیون با عملکرد بالا بهترین سطح محافظت را ارائه می دهد و در عین حال اطمینان می دهد که روان کننده در داخل طناب باقی می ماند.

مروری بر محصولات
 
محصول کاربرد محدوده دما سازگار با VGP روش های کاربردی اولیه  
ClareGuard RD-Bio
روان کننده پانسمان
-40 ° C تا 80 ° C
بله
اپلیکاتور فشار بالا
 
ClareGuard RD-Bio Fluid
روان کننده پانسمان
-15 ° C تا 80 ° C
بله
مسواک
 
اسپری ClareGuard RD-Bio
روان کننده پانسمان
-20 ° C تا 80 ° C
بله
اسپری تحت فشار
 
ClareGuard GRL
روان کننده پانسمان
0 ° C به 80 ° C
نه
اپلیکاتور فشار بالا
 
ClareGuard HP
روان کننده پانسمان
20- تا 260 درجه سانتی گراد
نه
برس و اپلیکاتور فشار بالا
 

مقررات مجوز عمومی کشتی (VGP)

مقررات مجوز عمومی کشتی در سال 2013 استفاده از یک روان کننده قابل قبول محیطی (EAL) را برای بسیاری از کاربردها، عمدتاً در مواردی که احتمال تخلیه یا تماس با آب دریا وجود دارد، الزامی می کند. EPA یک EAL را به عنوان عدم تشکیل براق تعریف می کند. حاوی حداقل 75٪ اجزای زیست تخریب پذیر، و بقیه غیر زیست انباشته هستند. و سطح سمیت آبزیان EC50 حداقل 1000 میلی گرم در لیتر، بر علیه جلبک ها، بندپایان و ماهی ها آزمایش شده است.

فرمول‌های گریس BioMarine بر اساس روش‌های آزمایش OECD301B، OECD201، OECD202 و OECD203 ارزیابی شده‌اند و بنابراین ما گواهی می‌دهیم که آنها EAL هستند.


اطلاعات بیشتر